Anunturi si noutati
Anunț public

SC RAPID AGREGATE SRL, titular al activității '' Amenajare Piscicolă'' cod CAEN: 0812, punct de lucru situat în extravilantul comunei Noșlac, județul Alba în perimetrul Noșlac Iaz, anunță publicul interesat, depunerea documentelor în vederea obținerii autorizației de mediu.

Informațiile privind potențialul impact asupra mediului al activitășii desfășurate, pot fi consultate la sediul APM Alba iulia, str. Lalelelor nr. 7B, în zilele de luni-vineri, între orele 10-13.

Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul APM Alba, în termen de 10 zile lucrătoare, de la data publicării prezentului anunț.

Anunț amânare concurs

Anunt

Pentru a vizualiza fișierele marcate cu pictograma PDF (Portable Document Format) aveți nevoie de programul Adobe Reader. Daca nu-l aveți instalat, puteți să descărcați programul de pe pagina adobe.com

La mulți ani!